Charlois (za) verliest ‘derby’ van DRL

Thobi van Driel

Na een meevallende koningsdag (weer) moest Charlois op 28 april 2018 in het strijdperk tegen runner-up DRL. Helaas werkte het weer niet mee en uit het verslag zult u bemerken dat dit evenmin het resultaat was voor sv Charlois. Nadat de 3e periode goed was gestart, kregen we een aantal lastige wedstrijden, waarvan de reeks goed was gestart tegen Rozenburg. Uit de aanhef zult u begrijpen dat het vervolg in deze reeks minder was. Vandaag, onder leiding van de goed leidende scheidsrechter Maat, moesten we tot de 11e minuut wachten voor er enig belangrijk moment was. Een gericht schot van Celsius Grant miste de juiste richting. Nog geen minuut later had DRL uit een vrije trap ook een mogelijkheid, maar trof evenmin doel. In de 18e minuut was de verdediging van Charlois niet attent en na een reeks van missers wist DRL de stand op 0-1 te brengen. Gelukkig wist Charlois in korte tijd de stand op 1-1 te brengen door een goede voorzet van Djensley Arkhurst en afgerond door Joey Heinsbroek. Een kans voor Ian Londt was tot de rust het enige vermeldenswaardige feit.

Na de rust weer voorzichtig spelende teams, waarbij Charlois iets in de meerderheid was. Het kan mogelijk ook een gevolg zijn van het spreekwoord “de wens is de vader van de gedachte”, want een kwartier voor tijd wist de verdediging niet goed in te grijpen bij een voorzet van Levy Groeneweg en werd de stand op 1-2 gebracht door Levy Groeneweg. Dat er daarna wat agressiever werd gespeeld was meer een gevolg van teleurstelling dan van inzet. Voor de toeschouwers van Charlois was het niet alleen het resultaat teleurstellend, maar ook  ………………………………..bij de puntjes zelf in te vullen.