Monsterzege Charlois (za) in en tegen Pernis

Thobi van Driel

Op 12 mei 2018 naderen we het einde van de competitie en gaan er mogelijk beslissingen vallen. Bij Charlois thuis hadden we veel moeite met het stugge Pernis, dus alles was op deze mooie zaterdag mogelijk. Het bleek echter, dat Charlois beter met de warmte kon omgaan, want vanaf de start was Charlois agressiever en beter. Dit resulteerde in de 5e minuut na een snel opgezette uitval via links in een niet te missen kans, na een fout van de keeper, voor Joey Heinsbroek, dus 0-1. Charlois bleef duidelijk meer aandringen en zorgde voor verzorgd spel. In de 18e minuut een uitgespeelde aanval die voor de voeten kwam van Celsius Grant en hij scoort meestal in zulke situaties en ook nu 0-2. De pressie van het gehele team zorgde ervoor dat Pernis niet de ruimte kreeg om op adem te komen. Door de druk  was er weer een kans voor Maldini, maar het schot werd nu goed gekeerd door de doelman. Het wordt vervelend, maar in de 23e minuut een werkelijk schitterende aanval met een steekpass van Dario Lara Olaya op Djensley Arkhurst, die de keeper verraste met een prachtige lob vanaf recht in het kruis. Bij navraag deelde hij mee, dat het inderdaad de bedoeling was.  Na 28 minuten was er een redelijk forse overtreding waarvoor een vrije trap werd gegeven. Blijkbaar ingestudeerd namen 3 spelers plaats achter de bal. U zult begrijpen dat nummer 3 de bal als voorzet gaf, maar er heerste in de verdediging verwarring waarvan Ingmar Elias gebruik maakte en de stand naar 0-4 kopte. Djensley had er vandaag zin in, hoewel hij mij meedeelde, dat hij dit altijd heeft  en scoorde 0-5. Dat er dan wat gemakkelijker over wordt gedacht, had tot gevolg dat binnen 1 minuut de stand op 1-5 werd gebracht. Elke minuut was er wel iets, nu weer een snelle aanval via Maldini over links met een harde voorzet, maar helaas kon Nayron Mathilda de voet er niet goed achter krijgen.

De rust was een welkome pauze vanwege de warmte, maar direct na de rust was het in de 48e minuut weer raak en bracht Joey Heinsbroek de stand op 1-6.  Als iets tegen zit, gaat ook alles verkeerd, want een eigen goal bracht de stand op 1-7. Zoals eerder gezegd gebeurde er elke minuut iets, in minuut 38 werd het 2-7 na een goed uitgespeelde aanval. Dat Nayron Mathilda er 2-8 van maakt was goed voor de statistieken.  Dat er ook nog 3 goals werden afgekeurd, geeft vermoedelijk wel weer dat Charlois vandaag de bovenliggende ploeg was.  Dat er wel beslissingen vielen, komt door de overwinning van NSVV, zij werden kampioen van onze afdeling waarmee wij hen van harte gelukwensen. De overige beslissingen, zijn nog niet gevallen, dus meerdere ploegen moeten nog vol aan de bak.